İade Şartları

Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:


 

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.

Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.

Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

İadesi yapılacak olan ürünler, PRESTİJ Güvenlik Kamera Sistemleri’nin siparişinizi size gönderdiği kargo şirketleri tarafından ücreti Alıcı tarafından karşılanarak bize ulaştırılmalıdır. (Aras Kargo / PTT Kargo / Sürat Kargo)


İade Adresi:


PRESTİJ GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ 

İSTASYON MAH.ÇİÇEKÇİLER CAD.HAZAN SOK.NO:4/A 

TUZLA / İSTANBUL

TLF: 0 216 395 33 72